T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / AVCILAR - Mehmet Baydar Anadolu Lisesi

Haberler

Eyl

Ağu

TEOG sonuçlarına göre okulumuza kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin ders seçimleri ve kayıt işlmeleri için 17 Ağustos / 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında velileriyle birlikte okulumuza müracaat etmeleri gerekmektedir.

KAYIT VE DERS SEÇİM İŞLMELERİ HAFTA İÇİ  9:30 / 16 :00 SAATLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR.

Ağu

Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ağu

OKULUMUZDA 2015 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 

9.SINIFLAR                         TAM GÜN

10. SINIFLAR                      ÖĞLENCİ

11. SINIFLAR ( ANADOLU )    TAM GÜN

11.SINIFLAR ( DÜZ LİSE )     ÖĞLENCİ

12.SINIFLAR                       SABAHÇI

 

OLARAK EĞİTİM ÖĞRETİM GÖRECEKLERDİR

 

Ağu

Haz

Sevgili mezunlarımız , Sizleri 4 yıllık bir eğitimin sonunda  bir üst eğitime veya iş hayatına uğurluyoruz. Eminim buraya dönük çok farklı anılarla ayrılıyor, çok karmaşık duygular içerisinde bulunuyorsunuz. Her türlü haylazlıklarınıza, çalışmamalarınıza, çocuksu tavırlarınıza, üzmelerinize ,hatta  kızdırmalarınıza  rağmen biz sizleri çok sevdik ve hep seveceğiz. Geleceğiniz umut dolu ve başarılı olsun.

Haz

Basketbol dalında okulumuza kupayı kazandıran öğrencilerimizi tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı tarafından 9-10 Mayıs 2015 tarihlerinde düzenlenen 4. Koruncuk Satranç Turnuvası´ndaki derecelerinden dolayı öğrencilerimiz; Ömer Tarık Altan, Babur Güven, Berkay Karataş, Yavuz Selim Çaylat´ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

May

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri yarışmasında Kompozisyon dalında 11/D sınıfı öğrencisi Aslı BAHTİYAR ilçe 1.si olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

May

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında öğrencilerimizle birlikte Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağını ziyaret ettik.

Nis

14-20 Nisan Kutlu Doğum Haftası´nda Türkiye Peygamberimiz Hz. Muhammed´i (s.a.v.) anıyor. Okulumuzun organize ettiği etkinlikte genç liseliler muhteşem bir ilahi dinletisi sundu. Haberin ayrıntıları için tıklayınız.

 

Nis

Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışmasında bizi temsil eden  MBALBAND grubuna başarılar diliyoruz.

Mrt

Okulumuzu gururlandıran öğrencilerimize, gereken özveriyi sağlayan öğretmenlerimize ve tüm desteğiyle bizlere yarımcı olan değerli müdürümüze teşekkür ederiz.

Mrt

Kickbox Turnuvalarına katılan öğrencimiz Doğuş Uludağ Marmara Bölgesi 2. si olarak okulumuzu gurulandırmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Mrt

Okulumuz Futsal Takımı 276 okulun katılımıyla düzenlenen yarışmada İstanbul 3. olarak okulumuzu ve İstanbulu Türkiye Şampiyonasında temsil edecektir. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamının dileriz.